MENÜ
Alışveriş Sepetiniz

İptal ve İade Koşulları

www.cukurovatriko.com’dan yaptığınız alışverişte %100 memnun kalmadıysanız, ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz. Ürününüz size teslim edildikten 15 gün boyunca ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için; ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerin iade işlemi gerçekleştirilmez.

Memnun kalmadığınız bir ürünü www.cukurovatriko.com’a kolayca iade edebilirsiniz. Ürününüzü, sayfanın altındaki "ürün iadesi" butonuna tıklayıp formu doldurarak Kargo ile gönderebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir ve iadeniz gerçekleştiğinde size durum bilgisi iletilir.

İade Şartları

Ürününüzü, teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
İade etmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalıdır.
İade talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasıyla ve faturanın alt bölümündeki formu doldurarak “İade Talebi” olduğunu form üzerinde yazılı olarak belirterek göndermelisiniz.
www.cukurovatriko.com’da sadece yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesi yapılır. Formun üzerinde iade sebebini belirttiğiniz ya da değişim talebinde bulunduğunuz takdirde, ürün bedeli hesabınıza iade edilir.
İade kargonuz bize ulaştığında, iade departmanımız tarafından incelir. İptal edilen siparişlerinizin tutarı, ödeme yaptığınız kredi kartına yedi iş günü içerisinde teslim edilir. İadenizin ekstrenize yansıması, bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

İade Prosedürü

1. Adım: İade Formunuzu Doldurun

Faturanızın alt kısmında bulunan ‘İade Talep Formu’nu doldurun. Formda para iadesi talebinizi açıkça belirtin.
Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamamaktadır.
İade yalnızca ürünü satın alan kişilerden kabul edilir.

2. Adım: Ürünü Orijinal Kutusuna Koyun

İade etmek istediğiniz ürünü orijinal kutusuna yerleştiriniz. Ürün ve ürün kutusunun teslim aldığınız şekliyle, orijinalliği bozulmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması halinde iadeniz kabul edilebilir.

3. Adım: İadeniz www.cukurovatriko.com’a Ulaştığında...

www.cukurovatriko.com iade paketinizi teslim aldıktan sonra, ürünleri kontrol eder ve ödemeyi yaptığınız kredi kartına paranızı iade eder. Bu süreç için de yine hiçbir ücret ödemezsiniz.

Kullanılan Ürün İçin Geri Bildirim

Kullanım sonucu karşılaşılan problemlerde inceleme sürecimiz üzerinden işlem gerçekleşir. İncelenmesi talebiyle iadesini talep ettiğiniz Ürün İnceleme Departmanımız tarafından incelenir. İnceleme süresi 15 ila 30 iş günüdür. Yapılan inceleme sonucunda; İnceleme durumu tarafımızdan hazırlanan inceleme raporu ile size iletilir.